Orkan silniejszy od Wichra!!!

8:1 dla Długoszyna to wysoki, ale i zasłużony wynik. Takie zwycięstwo na wyjeździe z drużyną ze Stawów daje powody do zadowolenia. W pierwszej połowie wynik otworzył Jarek Solski, a drugą bramkę zdobył Piotrek Didyk. Po trzy bramki w drugiej części meczu strzelili Marek Lipski i Kamil Miszon. Można było zdobyć jeszcze parę bramek, ale zabrakło celności lub bramkarz gospodarzy był na miejscu. Nie ma co narzekać, ale cieszyć się taką grą. Za tydzień ostatni mecz. Jesteś na drugim miejscu, a chcemy jesień zakończyć na fotelu lidera. My musimy wygrać, a lider KS Wysoka jedzie do Głuchowa gdzie nie będzie miała łatwo - jest szansa. Poczekajmy do niedzieli na zakończenie rundy jesiennej. Nasza gra jest bardzo dobra, o wiele lepsza od spodziewanej. Orkan Długoszyn nie grał, chyba, takiej piłki w swojej historii. Aby tak dalej.