Ostatnia prosta do być albo nie być.

Na Orkan Długoszyn przyszedł czas aby zaczął wygrywać i zdobywać punkty, które pozwolą nam na utrzymanie w A-klasie. Przed nami pięć meczy w których nie możemy przegrać i musimy zdobyć jak najwięcej punktów. Każdy z najbliższych rywali jest w naszym zasięgu i musimy udowodnić wszystkim, że stać nas na, nie tylko dobrą grę, ale także na dobre wyniki. Każdy mecz z tych pięciu najbliższych to dla nas będzie walka o wszystko. A dwa najbliższe mecze musimy koniecznie wygrać bo gramy z dwoma drużynami które są tuż przed nami. Jeżeli ten plan się powiedzie naprawdę będziemy blisko utrzymania. Cała drużyna musi dać z siebie wszystko a nawet więcej. Pełna mobilizacja. Gramy o utrzymanie!!!

W niedziele zagramy z zespołem As Pieski, z którym dość pechowo przegraliśmy u nich. W końcówce meczu strzelili nam gola na 4:3. Czas na rewanż. Zapraszamy na godzinę 16.00 do Żubrowa.