3:1 z Syreną Cybinka.
Pierwszy sparing za nami, drugi już w tą niedzielę.
W ubiegłą niedzielę zagraliśmy z reaktywującą się ekipą Syrena Cybinka. Wynik 3:1 dla nas, myślę że sprawiedliwy bo mieliśmy jeszcze parę sytuacji do strzelenia goli, ale brakowało wykończenia. Chociaż mieliśmy przewagę to goście pierwsi strzelili gola. Wyrównał nie zawodny Norbert Kierzkowski. Kolejną bramka dla nas to popis Grześka Sochackiego, który kto wie może skusi się i wzmocni naszą drużynę. Ponieważ frekwencja dopisała robiliśmy dużo zmian, które z jednej strony robiły duży zamęt, ale z drugiej strony przy bardzo młodej drużynie nie wyglądaliśmy tak źle kondycyjnie. Druga połowa jeszcze bardziej pokazała, że drużyna z Cybinki nie jest jeszcze zgrana i przewaga nasza była widoczna. Kilka sytuacji pod bramkowych, ale nic się nie udało wykończyć. A to co zrobił Sylvinio w dwóch swoich sytuacjach 100 procentowych to zapamiętamy jeszcze długo. Dopiero Grzesiek pokazał mu jak to się robi i ustalił wynik na 3:1 dla nas. Najbardziej cieszy frekwencja, bo było nas z dwudziestu. Gra jak na pierwszy mecz też nie była zła.
Następny mecz w tą niedzielę o 14.00 zagramy w Żubrowie z Brunatnymi Sieniawa. Serdecznie zapraszamy kibiców i chętnych do zasilenia naszej drużyny, zwłaszcza potrzebujemy młodzieżowców do 21 roku życia.