Czas honoru.

Z bardzo dużym workiem straconych bramek wracamy po meczu w Skwierzynie. Lider rozgrywek, który swoją grą pokazuje że radziłby sobie spokojnie nawet w czwartej lidze zaaplikował nam szesnaście bramek. Znani zawodnicy, dokładne rozgrywanie piłki, szybka i zdecydowana gra, nieodpuszczanie i walka do ostatniego gwizdka - przyczyniły się do tego, że byliśmy cieniem przy drużynie Pogoni. W tej lidze nie ma mocnych na ten zespół i życzymy im powodzenia w okręgówce za rok.
Co do naszej drużyny, to trzeba pogratulować tym chłopakom, którzy nie odpuścili i podjęli walkę choć wszyscy wiedzieliśmy jak to się skończy. Było nas tylko jedenastu, bez mian i w mocno w rezerwowym składzie. Na początku sezonu było nas ponad dwudziestu teraz została garstka. Z takim podejściem nie pogramy długo w A-klasie. Schodząc z boiska po tym meczu nie czuliśmy wstydu, ale to że zachowaliśmy się honorowo i nie oddaliśmy meczu bez walki. Wszystkim tym co nas opuścili możemy powiedzieć w oczy, że oni mogą się wstydzić i ten wynik spada na ich barki.

W tej rundzie zostało jeszcze jeden mecz do rozegrania. W najbliższą niedzielę zagramy u siebie z drużyną Leśnika Lemierzyc. Początek o godzinie 14.00. Później czekają nas trudne rozmowy o przyszłości klubu. Na pewno będą potrzebne zmiany i to duże. Inaczej czeka nas B-klasa, a może nawet coś gorszego. Zapraszamy na mecz.