GKP Bogdaniec na drodze do awansu. Niedziela godz.17.00.

GKP Bogdaniec na drodze do awansu. Niedziela  godz.17.00.

Po dwóch tygodniach wolnego Orkan Długoszyn wraca do walki o mistrzostwo gorzowskiej serii B. Już w tą niedziele zagramy na wyjeździe z bardzo niewygodnym dla nas zespołem GKP Bogdaniec. I choć na jesień rozgromiliśmy GKP u nas 8:0 to trzeba przypomnieć dwa mecze z sezonu 2015-2016, gdzie u nas przegraliśmy 3:1 z GKP, a w rewanżu u nich dopiero w końcówce zapewniliśmy wygraną 3:2. Piłkarze z Bogdańca w tej rundzie wywalczyli więcej punktów niż my, trzy razy wygrali i tylko raz przegrali. Ogólnie plasują się w środku tabeli, ale mają tylko siedem punktów mniej od nas. Młodzi, wybiegani i przede wszystkim ambitni piłkarze z Bogdańca na pewno przysporzą nam wiele kłopotów i mecz może być bardzo ciekawy do ostatnich minut gry. My już limit straconych punktów wyczerpaliśmy i jak chcemy dalej walczyć o awans ten mecz musimy wygrać.

Pełni nadziei i praktycznie bez ubytków w składzie powalczymy na, jak już wspomniałem, ciężkim terenie w Bogdańcu o komplet punktów. Kibiców serdecznie zapraszamy, startujemy w niedzielę o godzinie 17.00.