Sobota 27.05.2017r godzina 17.00 gramy w Stanowicach.

Nie w niedziele jak zwykle, ale w sobotę o 17.00 zagramy na wyjeździe z ósmą drużyną naszej B-klasy Viktorią Stanowice. Drużyna która nas ugości na wiosnę spisuje się, można powiedzieć, że słabo. Ze wszystkich meczów na wiosnę, a grała je wszystkie u siebie, wygrała i zremisowała tylko po jednym razie. Resztę, cztery mecze, przegrała. Przegrała także z nami na ubiegłą jesień, aż 5:0. Ale... nie zapominamy porażki naszej z ubiegłego roku, po dramatycznym meczu u nich 3:2. Do tego nasza forma nie jest najlepsza. Mamy poważne problemy ze strzelaniem bramek. A i w obronie też często zdarzają się nam ostatnio błędy. Pozostało nam cztery mecze do historycznego awansu. Musimy te cztery mecze wygrać i jutro zrobimy kolejny krok, aby spełnić nasze i kibiców oczekiwania. Spotykamy się o godzinie 17.00 w Stanowicach.