Ostatni mecz tej jesieni!!!

W ostatnim meczu tej jesieni zmierzymy się z drużyną KS Białcz. Spoglądając na tabele można przypuszczać, że nie powinniśmy mieć problemu z wygraną, ale pamiętajmy że nikt nie podaje się bez walki, a przypominając ostatni mecz jaki z nimi rozegraliśmy, gdzie wygrywając już 2:0 daliśmy strzelić sobie, w końcówce, trzy bramki i przegraliśmy. U siebie rok temu także nie potrafiliśmy z nimi wygrać, było 2:2. Teraz jesteśmy o wiele silniejsi i mądrzejsi. Mamy zgraną ekipę. Strzelamy dużo goli, a przy tym mało tracimy. TEN MECZ MUSIMY WYGRAĆ!!!

Jak wygramy mamy realne szanse wygrać tę rundę i zostać mistrzem jesieni. Szkoda, że nie zależy to już tylko od nas. Ale jest duże prawdopodobieństwo, że pierwsza w tabeli drużyna KS Wysoka może stracić punkty goszcząc na trudnym terenie w Głuchowie. Trzecia w tabeli Iskra na pewno będzie chciała, wygrywając, wskoczyć na miejsce wicelidera, a nie daj boże, jak my przegramy lub zremisujemy, na miejsce lidera. Wszystkie trzy drużyny są bardzo blisko siebie, a tuż za plecami czai się zespół z Czarnowa, który także radzi sobie bardzo dobrze w tym sezonie.

My mamy swój cel i w meczu z Białczem nie ustąpimy i będziemy walczyć o pełną pule. Zapraszamy wszystkich kibiców na ten ciekawy mecz, a my postaramy się im odwdzięczyć dobrą grą.

Mecz odbędzie się w Niedzielę 06.11.2016r o godzinie 14.00. Zapraszamy.